AEGON

Blog

Novinky v programu Změna smlouvy (eChange)

23. 3. 2016

Od včerejšího podvečera máte na portálu Aegon Web Agent k dispozici novou verzi nástroje pro provádění online změn na smlouvách eChange.

více >

#echange #webagent #obmyšlené osoby

Rozhovor: Závažná onemocnění podle Aegonu

28. 2. 2016

„Hru na rozšiřování seznamu diagnóz jsme dávno odmítli a šli jsme přesně opačnou cestou. Smysl mají jen čtyři hlavní diagnózy a v těch je třeba být nejlepší na trhu. Ostatní lze ošetřit jinak“, říká o nové koncepci závažných onemocnění Tereza Slavíková, produktová manažerka pojišťovny Aegon.

více >

#novinka #závažná onemocnění

Novinky od ledna 2016 - zcela unikátní koncepce pojištění závažných onemocnění a další vylepšení

1. 1. 2016

Na světě existují stovky velmi nebezpečných nemocí. Jenže kterou si pojistit? Nikdy nemůžete vědět, jaká postihne vás. Můžete však předvídat její následky! Jen u nás lze nyní pojistit důsledky místo konkrétních chorob. Už nezáleží na tom, jakou nemoc máte, klíčové jsou pouze dopady!

více >

#novinka #závažná onemocnění

Novinka ve Web Agentu – možnost sledování aktuálního stavu a historie smlouvy

30. 10. 2015

Další novinkou v aplikaci Aegon Web Agent, kterou spouštíme tento podzim, je nástroj s pracovním názvem Track & Trace. Umožní vám jednoduché sledování aktuálního stavu a dostupné historie konkrétní pojistné smlouvy.

více >

#webagent #novinka

Vyzkoušejte novinky v aplikaci Aegon Web Agent - přidání osoby online a další vychytávky

15. 10. 2015

Jak jsme již avizovali, od 15. 10. naleznete na adrese https://webagent.aegon.cz portál Aegon Web Agent v inovovaném designu a s novými funkcemi. Co je tedy nového?

více >

Aegon Web Agent již brzy v novém

9. 10. 2015

Aplikace Aegon Web Agent se již brzy dočká nového svěžího designu. Spolu s tím pro vás v Aegonu připravujeme i několik nových funkcí.

více >

Vymáčkněte z pojištění Aegon ještě víc - novinky pro podzim 2015

4. 9. 2015

Na podzim letošního roku jsme připravili řadu novinek. Mysleli jsme na klienty a zvýšili věrnostní bonus nebo prodloužili platnost programu Aegon Fit Sport. Pro poradce přinášíme vylepšení našich nástrojů a procesů, které zjednoduší a zrychlí zpracování produkce Aegon.

více >

Je pojištění, které jste sjednali, stále aktuální?

1. 7. 2015

Stává se to neustále – váš klient změní práci, začne aktivně sportovat, přestěhuje se, má nového partnera či děti. To jsou důvody, proč by se měl zamyslet nad aktuálností své pojistky. Kdo má ale při těch změnách čas chodit do pojišťovny?

více >

Aegon Fit Sport má nominaci na pojišťovacího inovátora

10. 6. 2015

Pokud se Vám program #aegonfit líbí, podpořte nás svým hlasem!

více >

1 2 3 4 5 6

Kontakt

AEGON Pojišťovna, a.s.
Na Pankráci 26/322, 140 00 Praha 4
Tel.: 244 090 111 nebo kontakt na příslušného KAM
Web: www.aegon.cz
Email: obchod@aegon.cz