AEGON

Blog

Michal Korejs: Pokud chcete „dobýt“ nový trh, pak musíte neustálé vylepšovat

30. 5. 2016

Na začátku května tohoto roku, představila pojišťovna Aegon produkt pojištění dlouhodobé péče ve stáří. Jak produkt vznikal, jaké jsou s ním zkušenosti z ostatních zemí Evropy a v čem je unikátní, nám prozradil produktový ředitel pojišťovny Aegon Michal Korejs.

více >

#aegon care #ltc

První pojištění dlouhodobé péče v ČR a další novinky Aegon od 1. 5. 2016

1. 5. 2016

Přinášíme zcela nové pojištění dlouhodobé péče (LTC) s názvem Aegon Care a rozšiřujeme programy Aegon Fit o program Prevence.

více >

#novinka #ltc #care

Novinky v programu Změna smlouvy (eChange)

23. 3. 2016

Od včerejšího podvečera máte na portálu Aegon Web Agent k dispozici novou verzi nástroje pro provádění online změn na smlouvách eChange.

více >

#echange #webagent #obmyšlené osoby

Rozhovor: Závažná onemocnění podle Aegonu

28. 2. 2016

„Hru na rozšiřování seznamu diagnóz jsme dávno odmítli a šli jsme přesně opačnou cestou. Smysl mají jen čtyři hlavní diagnózy a v těch je třeba být nejlepší na trhu. Ostatní lze ošetřit jinak“, říká o nové koncepci závažných onemocnění Tereza Slavíková, produktová manažerka pojišťovny Aegon.

více >

#novinka #závažná onemocnění

Novinky od ledna 2016 - zcela unikátní koncepce pojištění závažných onemocnění a další vylepšení

1. 1. 2016

Na světě existují stovky velmi nebezpečných nemocí. Jenže kterou si pojistit? Nikdy nemůžete vědět, jaká postihne vás. Můžete však předvídat její následky! Jen u nás lze nyní pojistit důsledky místo konkrétních chorob. Už nezáleží na tom, jakou nemoc máte, klíčové jsou pouze dopady!

více >

#novinka #závažná onemocnění

Novinka ve Web Agentu – možnost sledování aktuálního stavu a historie smlouvy

30. 10. 2015

Další novinkou v aplikaci Aegon Web Agent, kterou spouštíme tento podzim, je nástroj s pracovním názvem Track & Trace. Umožní vám jednoduché sledování aktuálního stavu a dostupné historie konkrétní pojistné smlouvy.

více >

#webagent #novinka

Vyzkoušejte novinky v aplikaci Aegon Web Agent - přidání osoby online a další vychytávky

15. 10. 2015

Jak jsme již avizovali, od 15. 10. naleznete na adrese https://webagent.aegon.cz portál Aegon Web Agent v inovovaném designu a s novými funkcemi. Co je tedy nového?

více >

Aegon Web Agent již brzy v novém

9. 10. 2015

Aplikace Aegon Web Agent se již brzy dočká nového svěžího designu. Spolu s tím pro vás v Aegonu připravujeme i několik nových funkcí.

více >

Vymáčkněte z pojištění Aegon ještě víc - novinky pro podzim 2015

4. 9. 2015

Na podzim letošního roku jsme připravili řadu novinek. Mysleli jsme na klienty a zvýšili věrnostní bonus nebo prodloužili platnost programu Aegon Fit Sport. Pro poradce přinášíme vylepšení našich nástrojů a procesů, které zjednoduší a zrychlí zpracování produkce Aegon.

více >

1 2 3 4 5 6

Kontakt

AEGON Pojišťovna, a.s.
Na Pankráci 26/322, 140 00 Praha 4
Tel.: 244 090 111 nebo kontakt na příslušného KAM
Web: www.aegon.cz
Email: obchod@aegon.cz